Two-One Bistro - Calgary

Fuzionare, Canadiana, Înghețată
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Two-One Bistro

Two-One Bistro

Two-One Bistro
4.5 / 5 (147 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Pierre

Cerere de rezervare pentru Two-One Bistro

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.5 / 5 from 147 reviews
korey-35
29.06.2021

Meniu frumos. Singura îmbunătățire ar fi adăugarea câtorva starteri „vegetarieni”. Am comandat mahi și a fost excelent.

margarette-11
02.04.2022

Aceasta este cea mai rea experiență pe care am avut-o vreodată. Chiar îmi doresc să-mi pot primi banii înapoi. A fost foarte tare, dezorganizat și în general groaznic. Chelnerii nu știau ce tabele îi aparțineau. Oamenii de acolo erau incredibil de tare, suficient pentru a deranja vizibil pe toți ceilalți și nimeni nu a făcut nimic în acest sens. Mâncarea a fost condimentată prost și gătită. Porțiile erau minuscule. Nu veniți niciodată aici, niciodată. Este un restaurant hotelier cumplit.

rajko-13
21.02.2023

Am dus-o pe mama la restaurantul Două Surori pentru ziua ei de naștere duminică trecută. Am fost imediat întâmpinați și informați despre opțiunile de tip brunch (adică bufet față de specialități pentru brunch și alte ajustări, cum ar fi slănină de curcan în loc de carne de porc). Cred că acesta este un loc minunat pentru un brunch relaxat și, cu siguranță, pentru o întâlnire mamă-fiică. Ne-a plăcut mâncarea și serviciul. Am condus spre un Groupon și cu siguranță vom conduce din nou fără Groupon. Merită.

pierre-762
02.12.2021

Mâncarea a fost excelentă și serviciul excelent. Meniul de desert nu poate fi trecut cu vederea. Am comandat tort de ciocolată, budincă de pâine cu sos de vanilie și churros proaspăt prăjit cu sos dulce de leche. A fost foarte dificil să alegi unul dintre cei trei ca favoriți.

lester-118
21.11.2021

Am luat cina în restaurant. Am avut o friptură de churrasco, iar soția mea avea o farfurie de spaghete cu creveți. Ambele mese au fost aromate și gătite corect. Nu există alți oaspeți în restaurant, dar am fost devreme, iar hotelul nu părea prea aglomerat săptămâna în care am fost acolo. Mâncarea plăcută.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: