Mare loc de întâlnire. M-am bucurat de mâncarea lor foarte accesibilă. Iubesc locul acesta! Ambianța era rece și atât de elegantă. Voi recomanda acest hotel pr...
Mare loc de întâlnire. M-am bucurat de mâncarea lor foarte accesibilă. Iubesc locul acesta! Ambianța era rece și atât de elegantă. Voi recomanda acest hotel prietenilor mei!