Recenzii - Pizzeria Barrio
Rezumatul recenziilor
A fost Mike Q la Pizzeria Barrio în:
Wow! Mâncare delicioasă și servirea a fost atât de amabilă, chiar dacă am venit cu 30 de minute înainte de închidere. Cea mai bună pizza pe care am mâncat-o până acum în România. Aproape că nu am venit aici după ce am citit recenziile! Sunt fericit că i-am dat o șansă. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui 4 la Pizzeria Barrio:
Nu a fost nici cel mai bun, nici cel mai prost. Am comandat o cafea irlandeză și a fost preparată cu mai mult whiskey decât cafea. Am comandat 3 pizze, iar doar 2 au fost preparate (a trebuit să le reamintim de a treia) și, pe deasupra, când am cerut nota de plată, ne-au fost înregistrate 4 pizze în loc de 3. Destul de dezamăgitor. Cu toate acestea, cred că pizzele au fost ok. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 02.11.2023
Wow! Mâncare delicioasă și servirea a fost atât de amabilă, chiar dacă am venit cu 30 de minute înainte de închidere. Cea mai bună pizza pe care am mâncat-o până acum în România. Aproape că nu am venit aici după ce am citit recenziile! Sunt fericit că i-am dat o șansă.
Nu a fost nici cel mai bun, nici cel mai prost. Am comandat o cafea irlandeză și a fost preparată cu mai mult whiskey decât cafea. Am comandat 3 pizze, iar doar 2 au fost preparate (a trebuit să le reamintim de a treia) și, pe deasupra, când am cerut nota de plată, ne-au fost înregistrate 4 pizze în loc de 3. Destul de dezamăgitor. Cu toate acestea, cred că pizzele au fost ok.