Recenzii - Dana
Rezumatul recenziilor
A fost F M la Dana în:
Mâncarea este ok, dar nimic special. Pizza nu este bună. O chelneriță amabilă, dar lucrează încet. Există o sală pentru nefumători la etajul 2, iar la etajul 1 este o cafenea. De asemenea, sunt câteva mese pe stradă. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Robert M la Dana:
Prețul este groaznic, iar mâncarea este oribilă. Am așteptat o oră pentru un burger, iar chelnerii serveau pe toată lumea normal, cu excepția noastră, deoarece nu vorbeam aceeași limbă. Asta este foarte rasist și lipsit de respect. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 31.10.2023
Prețul este groaznic, iar mâncarea este oribilă. Am așteptat o oră pentru un burger, iar chelnerii serveau pe toată lumea normal, cu excepția noastră, deoarece nu vorbeam aceeași limbă. Asta este foarte rasist și lipsit de respect.
Mâncarea este ok, dar nimic special. Pizza nu este bună. O chelneriță amabilă, dar lucrează încet. Există o sală pentru nefumători la etajul 2, iar la etajul 1 este o cafenea. De asemenea, sunt câteva mese pe stradă.