Este deschis chiar și noaptea. Foarte bun pentru călători, dar nimic ieșit din comun. Este deschis chiar și noaptea. Foarte bun pentru călători, dar nimic ieșit din comun.
★★★★★
Loc frumos pentru a te odihni puțin și a te relaxa. Loc frumos pentru a te odihni puțin și a te relaxa.
★★★★★
Au mâncare foarte bună și un personal prietenos. Au mâncare foarte bună și un personal prietenos.