Recenzii - Share Cafe
Rezumatul recenziilor
Situat într-o clădire veche, fostă maternitate, Share Cafe oferă o atmosferă primitoare, cu decoruri stilate și un meniu diversificat la prețuri accesibile. Atrage vizitatori cu preparate simple și delicioase, inclusiv opțiuni vegetariene, precum burgerii cu pastă de sfeclă. Serviciul este prompt și amabil, personalul fiind bine pregătit pentru a satisface toate dorințele clienților. Terasa liniștită adaugă un farmec suplimentar, iar istoria locului creează un sentiment de cozy. Este locul ideal pentru socializare, mese relaxate și o încântare pentru iubitorii de bere, totul cu un accent pe comunitate.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 13.03.2023
Locuință primitoare, cu mâncare bună și prețuri medii. Afară este frumos, dar înăuntru pereții par că se dărâmă. Unele părți ale podelei sunt curbate, dar dacă poți trece cu vederea acest lucru, este un refugiu bun lângă centrul orașului.
De obicei merg mult acolo cu prietenii mei pentru că este foarte aproape de liceul nostru. Mâncarea este foarte bună, prețurile sunt mult mai mici decât în alte locuri. Este foarte prietenos cu vegetarienii deoarece... o opțiune vegetariană delicioasă pentru absolut orice fel de mâncare. Sunt absolut uimitoare. Sunt nachos, măsline prăjite care sunt uimitoare, crepe dulci și sărate (cu brânză, spanac și cârpă și mai sunt câteva variante cu bacon și ciuperci și de asemenea pui și smântână cred), au și Queensadilla, care este preferata mea. , pizza pe tortilla, burgeri (Veggie are o chiflă din sfeclă). Sosurile tale sunt de asemenea grozave, iubesc sosurile și sunt și foarte pretențioasă când vine vorba de ele și sunt grozave. Au și siropuri care ne amintesc de vremurile bune. Ai jocuri de societate, personalul este amabil și spunem că cel puțin interesant. Istoria locului este uimitoare, fundalul este cu adevărat cald și confortabil, îmi place. Singurul lucru care nu-mi place este că bucătăria este deschisă la ora 15, atât de multe feluri de mâncare nu pot fi servite până atunci. Un loc grozav, imi place!
Am fost recomandați să mergem la acest restaurant și sunt bucuros că am făcut-o. Situat într-un vechi spital, mâncarea din acest restaurant este foarte simplă și gustoasă, iar atmosfera frumoasă și relaxantă. Clădirea este închisă într-un fel, dar poți vedea... este o frumusețe și există artefacte interesante din trecutul său. Merită o vizită departe de traseul turistic obișnuit și este puțin neobișnuit.