Recenzii - Rawmazing
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Rawmazing în:
Apreciez foarte mult mâncarea vegană foarte bună. Oameni frumoși și un loc foarte frumos. Recomand acest loc tuturor fanilor de mâncare crudă și vegană. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.05.2022
O selecție excelentă de mâncare vegană, am avut un unt de caju cu niște biscuiți deosebiți. Niște clătite kimchi care ar putea avea puțin mai mult kimchi dar totuși bune, și de obicei niște prăjituri raw și smoothie-uri cu ghimbir și kale uimitoare. Pare să fie un scandal, poate pentru că este ascuns pe o stradă laterală, era gol în afară de noi. Locul cu siguranță merită mai multă atenție.
Apreciez foarte mult mâncarea vegană foarte bună. Oameni frumoși și un loc foarte frumos. Recomand acest loc tuturor fanilor de mâncare crudă și vegană.