Recenzii - Mon Cher
Rezumatul recenziilor
Într-o lume plină de opțiuni culinare, acest restaurant reușește să surprindă prin experiențele mixte oferite vizitatorilor săi. De la momente de neplăcere, cum ar fi un serviciu lent și lipsa opțiunilor de plată prin card, până la alimente gustoase și porții generoase servite într-o atmosferă prietenoasă, există ceva pentru fiecare. Eminentă, oaspeții se bucură de un decor elegant și de un personal amabil, în ciuda unor reclamații privind igiena și atitudinea în situații dificile. Cu un mediu plăcut și un meniu variat, restaurantul promite o experiență memorabilă, dar nu fără unele deficiențe.
A fost Anonym la Mon Cher în:
Partea pozitivă: Deschis până la ora 5 dimineața. Personal amabil. Prețuri foarte rezonabile. Mâncarea este foarte bună. Partea negativă: O chelnerița ar putea fi mult mai atenți. Se acceptă doar numerar (fără carduri). Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 13.03.2023
Partea pozitivă: Deschis până la ora 5 dimineața. Personal amabil. Prețuri foarte rezonabile. Mâncarea este foarte bună. Partea negativă: O chelnerița ar putea fi mult mai atenți. Se acceptă doar numerar (fără carduri).
Ultimul update : 14.10.2023
După ce am călătorit prin România și am mâncat în mai multe locuri cu servicii foarte lente, viteza și amabilitatea de la Mon Cher au fost o adevărată gură de aer proaspăt. Serviciu fantastic și mâncare gustoasă, la un preț rezonabil. A fost o plăcere să cer o bere și să o primesc prompt. Recomand cu toată inima meniul și atmosfera de la Mon Cher.
Un loc frumos și confortabil, perfect pentru a merge duminica, cu un meniu delicios la Mon Cher.
Ultimul update : 03.10.2025



