Mesopotamia - București
Mesopotamia
Descriere
Imagini
Recenzii
Mâncarea are un gust foarte rău. Kebab-ul de pui era extrem de uscat și fără gust. Iar înghețata era, de fapt, expirat. Am făcut o plângere și, în continuare, le-au dat la oameni. Foarte dezamăgit. Am depus o plângere la ANPC. Mâncare: 1 Serviciu: 1 Atmosferă: 1
Am comandat 2 feluri de mâncare: salată de ton și kebab de curcan cu salată. Salata de ton este compusă din 90% salată și aproape deloc ton, iar kebabul cu salată are 70% salată și puțin curcan. Băuturile reci sunt servite calde, cu excepția cazului în care ceri să fie reci. Este unul dintre cele mai scumpe locuri din zona de food court, fără aproape niciun raport calitate-preț. Am mâncat pentru 120 RON și tot am rămas flămând, având în vedere că sunt un bărbat obișnuit. Mâncare: 1 Serviciu: 4 Atmosferă: 3
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
