Recenzii - Les Ottomans

Turcească, Orientul Mijlociu, Halal

Rezumatul recenziilor

Restaurantul Les Otomanes se remarcă printr-un meniu variat de specialități turcești, oferind preparate delicioase și porții generoase. Deși serviciul este apreciat pentru amabilitatea și promptitudinea personalului, atmosfera nu reflectă autenticitatea turcească dorită, lipsind decorurile specifice și muzica tradițională. Spațiul interior, considerat uneori steril și rece, contrastează cu atmosfera plăcută a terasei, mai ales în sezonul cald. În ciuda unor neajunsuri, mulți clienți apreciază calitatea mâncării și serviciile oferite, făcând din Les Otomanes o alegere bună pentru iubitorii de gastronomie turcească.

Scor Total
4 din 5
Impresionant | 10 comentarii

A fost Ilinca Florea la Les Ottomans în:

O alegere excelentă de feluri de mâncare turcești interesante, proaspete și de înaltă calitate. O atmosferă foarte primitoare. Mai ales dacă sunați în avans și vorbiți cu proprietarul care este foarte ospital și poate oferi orice fel de specialitate doriți... parcă au redecorat locul, arată ca nou. Chelnerul a fost foarte atent, serviciu foarte bun. În general, o experiență minunată pentru masa noastră. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Jelizaveta Janušas la Les Ottomans:

Grădină minunată, dar decorul este de tip european occidental, nu are nimic în comun cu decorul turcesc. Serviciul este bun, dar întreținerea este slabă, toaletle au nevoie de îmbunătățiri. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 15.01.2018

4.3 ★ din 10 comentarii
jelizaveta76
15.01.2018

Grădină minunată, dar decorul este de tip european occidental, nu are nimic în comun cu decorul turcesc. Serviciul este bun, dar întreținerea este slabă, toaletle au nevoie de îmbunătățiri.

stelian-pavel
15.01.2018

Servicii și mâncare bune, unul dintre cele mai bune restaurante turcești din oraș, nu mergeți fără rezervare!

ilinca59
15.01.2018

O alegere excelentă de feluri de mâncare turcești interesante, proaspete și de înaltă calitate. O atmosferă foarte primitoare. Mai ales dacă sunați în avans și vorbiți cu proprietarul care este foarte ospital și poate oferi orice fel de specialitate doriți... parcă au redecorat locul, arată ca nou. Chelnerul a fost foarte atent, serviciu foarte bun. În general, o experiență minunată pentru masa noastră.

FAQ

Alternativ, există și un alt loc de parcare, Parcare. Acesta se află la doar 197 m distanță de Les Ottomans.

Restaurante bine cotate în apropiere de București