Recenzii - La Rambla
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la La Rambla în:
Un restaurant confortabil cu 2 săli (4 mese pentru prânz). A trebuit să așteptăm foarte mult timp până când ne-au adus meniul, apoi comanda și nota de plată. Mâncarea a fost gustoasă, dar servirea a fost lentă! Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la La Rambla:
Locația este bună, aproape de Piața Victoriei, și arată foarte frumos. Mâncarea este în întregime spaniolă, deci nu este pe gustul tuturor; ar trebui să mergi acolo doar dacă vrei mâncare spaniolă. Serviciul este ok; unii oameni sunt extrem de plăcuți, alții sunt indiferenți. Prețurile sunt ridicate. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.01.2018
Un restaurant confortabil cu 2 săli (4 mese pentru prânz). A trebuit să așteptăm foarte mult timp până când ne-au adus meniul, apoi comanda și nota de plată. Mâncarea a fost gustoasă, dar servirea a fost lentă!
Locația este bună, aproape de Piața Victoriei, și arată foarte frumos. Mâncarea este în întregime spaniolă, deci nu este pe gustul tuturor; ar trebui să mergi acolo doar dacă vrei mâncare spaniolă. Serviciul este ok; unii oameni sunt extrem de plăcuți, alții sunt indiferenți. Prețurile sunt ridicate.