Recenzii - La Rambla

Mediterranean, European, Spaniol

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.9 din 5
Foarte bine | 10 comentarii

A fost Anonym la La Rambla în:

Un restaurant confortabil cu 2 săli (4 mese pentru prânz). A trebuit să așteptăm foarte mult timp până când ne-au adus meniul, apoi comanda și nota de plată. Mâncarea a fost gustoasă, dar servirea a fost lentă! Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la La Rambla:

Locația este bună, aproape de Piața Victoriei, și arată foarte frumos. Mâncarea este în întregime spaniolă, deci nu este pe gustul tuturor; ar trebui să mergi acolo doar dacă vrei mâncare spaniolă. Serviciul este ok; unii oameni sunt extrem de plăcuți, alții sunt indiferenți. Prețurile sunt ridicate. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 18.01.2018

4.0 ★ din 10 comentarii
okhsit-khrngcchindaa
18.01.2018

Un restaurant confortabil cu 2 săli (4 mese pentru prânz). A trebuit să așteptăm foarte mult timp până când ne-au adus meniul, apoi comanda și nota de plată. Mâncarea a fost gustoasă, dar servirea a fost lentă!

lucio14-1
18.01.2018

Locația este bună, aproape de Piața Victoriei, și arată foarte frumos. Mâncarea este în întregime spaniolă, deci nu este pe gustul tuturor; ar trebui să mergi acolo doar dacă vrei mâncare spaniolă. Serviciul este ok; unii oameni sunt extrem de plăcuți, alții sunt indiferenți. Prețurile sunt ridicate.

larroyo
18.01.2018

Încearcă sangria albă cu felii de jamon bellota și creveții gătiți la cuptor cu usturoi și chili sunt un must. La desert am avut sufleul de ciocolată și a fost remarcabil!

FAQ

Cel de-al doilea cel mai apropiat loc de parcare este Piata Victoriei, la 174 metri de La Rambla.

Restaurante bine cotate în apropiere de București