Rezervare - Little Tyke
Cerere de rezervare pentru Little Tyke
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către Little Tyke. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
Little Tyke probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
Little Tyke a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +40748881448 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
Little Tyke
Recenzii
Mâncarea de aici este uimitoare, calitatea este grozavă, iar serviciul este foarte rapid. Aș recomanda acest loc în fiecare zi a săptămânii.
Am vizitat de mai multe ori micul bistro vegan crud din Grand Hotel Rin, București. Este o comoară ascunsă și una dintre cele mai bune bucătării vegane crude din oraș. Am decis să petrec o oră aici, de ziua mea, pentru a mă bucura de ceva dulce. Proprietarii erau acolo, am vorbit cu doamna, sufletul și inima din spatele afacerii și am fost impresionați de pasiunea, dedicarea și cunoștințele lor. Este mândru să aibă produsele esențiale organice și se străduiește ca deserturile vegane crude să fie foarte delicioase și delicate; am încercat opțiunile mini: tiramisu, amandine, sărutul ei sărutul lui (ciocolată umplută cu cireșe), diverse bile (coco, ciocolată, cacao etc). De asemenea, am savurat un puding de chia delicios, iar partenerul meu un cafea cu lapte de migdale. Și am cerut înghețată crudă și aveau două opțiuni, cu caramel și fructe de pădure (amândouă ne-a plăcut caramelul). În ceea ce privește toate deserturile noastre crude (contractul meu de ziua mea) am fost foarte satisfăcuți. Știu multe despre deserturile vegane crude și pot spune că acest mic bistro este unul dintre cele mai bune din București. Le-am încercat pe toate, dar acesta este singurul la care voi reveni. Atmosfera locului este intimă, plăcută și primitoare. Da, locul este foarte mic, dar pentru câteva minute relaxante (aproape o oră, în cazul nostru), te poți bucura de bistro-ul cald și familiar. Am comandat acasă un răsteluș de celentă și dulce, cu niște nachos și pâine crudă vegană. Gustos și bun, de asemenea. Deci, vom reveni dacă avem nevoie de o altă "doză de dulce"!