Recenzii - Quantic

Bere, Pizza, Hamburger

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.3 din 5
Impresionant | 38 comentarii

A fost Anonym la Quantic în:

Terasă mare vara, club foarte spațios în interior și o sală mare de concerte. Au multe beri locale și internaționale, cidru și băuturi spirtoase la un preț decent. Chelnerii foarte drăguți și o atmosferă plăcută cu multă muzică rock la un sunet normal...nivel, poți vorbi cu prietenii tăi. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la Quantic:

Acest loc este situat în capătul vestic al orașului, lângă autostradă, care traversează orașul de la est la vest. Pentru unii, poate că nu este cea mai bună poziție, dar nu contează: dacă vor să petreacă într-un loc foarte cool, acesta este locul perfect. Este mare, are atmosferă, bere bună și mâncare, și adesea muzică live. În țara mea (Țările de Jos) aceste specii sunt destul de economice în zilele noastre. În sear... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 31.07.2022

2.8 ★ din 23 comentarii

Acest loc este situat în capătul vestic al orașului, lângă autostradă, care traversează orașul de la est la vest. Pentru unii, poate că nu este cea mai bună poziție, dar nu contează: dacă vor să petreacă într-un loc foarte cool, acesta este locul perfect. Este mare, are atmosferă, bere bună și mâncare, și adesea muzică live. În țara mea (Țările de Jos) aceste specii sunt destul de economice în zilele noastre. În seara în care am fost acolo, într-o sâmbătă, am dansat cu toții la muzică alternativă rock și metal. Atât de cool. Acest loc mi-a furat inima.

Am fost acolo pentru un concert și am băut câteva băuturi după aceea. Locul este un pic ciudat, foarte mare, cu multe lucruri de privit pe pereți. Baia era un dezastru uriaș! Nu e în regulă, oameni buni, faceți ceva în legătură cu asta. Terasa este destul de mare.

Am avut o experiență neplăcută încercând să comand ceva. Am așteptat cel puțin 15 minute și nu am primit niciun salut sau meniu. După asta, am cerut unei chelneri să-mi aducă un meniu și mi-a spus să nu o deranjez acum, așa că am ajuns să comand la bar. Hamburgerul pe care l-am comandat era unul mediocru, nimic special. Nu aș recomanda acest loc niciunei persoane care își dorește un minim de respect sau o masă. Sala de concerte și barul de acolo sunt singurele lucruri ok, dar acceptă doar bani cash.

Terasă mare vara, club foarte spațios în interior și o sală mare de concerte. Au multe beri locale și internaționale, cidru și băuturi spirtoase la un preț decent. Chelnerii foarte drăguți și o atmosferă plăcută cu multă muzică rock la un sunet normal...nivel, poți vorbi cu prietenii tăi.

Tripadvisor
4.5 ★ din 15 comentarii

FAQ

Alternativ, există și un diferit loc de parcare, Parcare. Acesta este la doar 843 m distanță de Quantic.

Restaurante bine cotate în apropiere de Bucharest