Noah - Bucharest
Noah
Descriere
Imagini
Recenzii
Mâncare bună. Gust mediu. A fost proaspătă, dar medie. Nu mi-a plăcut chelnerul îmbrăcat ca și cum ar fi mers la bancă. Porția a fost rapidă să își amintească că eram singurii clienți. Dacă ești în zonă și trebuie să mănânci, este o alegere bună, dar nu prima mea opțiune.
Mâncarea excelentă pentru o cină rafinată! Personalul este bine antrenat, iar locația este foarte modernă într-un clădire veche și modernă.
Excelent loc pentru mâncare. Un restaurant pentru cei care își doresc să mănânce lucruri gustoase care îți oferă o senzație de săturare liniștitoare, nu doar plinătate... Poți găsi alte restaurante gourmet în București care sunt la fel de bune, dar la prețuri mult mai mari (cu până la 50% mai mult, aș spune. Nu știu un restaurant gourmet în București unde poți mânca un fel principal, un desert și să bei un pahar de vin pentru 50 de Lei... Până acum am mâncat somonul și vita, dar am încercat și pastele și salata de curcan. Preferatul meu de departe este vita din poză (suculent și cu adevărat delicios cu o sos de vin ușor dulce și desertul frangipane, deși celelalte două sunt la fel de bune. De asemenea, mi-a plăcut faptul că totul are recomandărileului din meniu, este o notă plăcută și utilă: cu siguranță voi reveni până când încerc totul din meniu...
FAQ
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

