Hills BBQ Noodle Shop - Box Hill
Hills BBQ Noodle Shop
Descriere
Imagini
Recenzii
Aceasta este a doua oară când iau cina acolo și nu-mi venea să cred că porcul de grătar și carnea de porc prăjită au un gust atât de prost și îmi este foarte rău să le iau. serviciul este teribil de rău, nu mi-am putut crede când stau și sunt gata să merg la toaletă, personalul abia aștepta să pună masa și scaunul în timp ce sunt în picioare acolo, există multe mese libere în restaurant. atunci planuiți să mergeți la toaletă înainte de plată și să ieșiți din restaurant, în toaletă, am auzit că un chelner a strigat cu voce tare este doamnele care ies din ușa din spate, nu au plătit încă, ei bine, costul este că sigur nu mă voi mai întoarce . încă un lucru, când servesc ceai gratuit, se stropesc pe masă, dar nu l-au curățat, voi spune că este vorba de mâncare de calitate scăzută, personal de calitate scăzută și servicii nicio manieră și un loc foarte igienic pentru a fi sincer. Una peste alta, nu mă voi mai întoarce, deoarece nu mă așteptam să cumpăr o experiență neplăcută. Nu, nu recomand această afacere
Pentru un restaurant chinezesc neobișnuit, mâncarea este relativ medie, dar personalul de acolo este uimitor de agitat și grosolan. Săptămâna trecută a fost acolo pentru o mâncare de luat masa, personalul de sex masculin de la casier a tras acea tactică veche de baitandswitch cu prețurile lor. Aveau toate aceste meniuri de hârtie la tejghea, pe care ne bazam. Apoi, când a venit timpul să plătească, tipul de până atunci a susținut că prețurile din meniul de hârtie erau vechi și apoi, ne-a arătat prețurile noi și mult mai scumpe pe o foaie de hârtie laminată, pe care a tras-o convenabil din spate tejgheaua, bine ascunsă de viziunea clienților. Nu a fost loc de negociere cu privire la această creștere bruscă a prețurilor și chelnerul care mi-a înmânat mâncarea era pur și simplu snarky când am verificat comanda cu el. În urma acestei revizuiri, voi depune o plângere la Consumer Affairs Victoria
Hills BBQ se află în Box Hill de mult timp și, din anumite motive, rămâne o alegere populară printre localnici. Rămân mistificat de ce. Când am fost aici, calitatea alimentelor a fost foarte slabă, locul murdar murdar pe podele, masa acoperită cu sos vechi și frotiuri alimentare și personalul nu este deosebit de prietenos. Nu mă voi întoarce având în vedere multe alte opțiuni disponibile în zonă

