Local 149 - Boston

American, Cafea, Pește
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Local 149

Local 149

Local 149
4.0 / 5 (1316 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Francisco

Cerere de rezervare pentru Local 149

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4 / 5 from 1316 reviews
irma-401
13.07.2020

Fajita de Pollo era delicioasă, iar orezul a fost surprinzător de gustos.

trycia-3
26.08.2019

Am mers cu un grup pentru o zi de naștere. A fost cel mai rău serviciu pe care l-am experimentat vreunul dintre noi. Ospătarul nostru a luat doar câteva comenzi de băutură și apoi a plecat mai mult de 20 de minute înainte de a ne înscrie pentru a lua restul comenzii de masă. Pentru mâncare trebuia să-i spunem că trebuie să comandăm. Apoi a luat 4 comenzi, a plecat și nu s-a mai întors. Când l-am determinat să se întoarcă după ce le-a spus altor lucrători că avem nevoie să finalizăm comanda, a uitat că a luat primele comenzi. În cele din urmă, a mai luat câteva ordine și s-a dus, din nou, nu la fiecare persoană de la masă. A durat 2 ore în total, iar mâncarea a ieșit în orice moment diferit. Cu toții eram sincer foarte confuzați despre ceea ce se întâmplă de-a lungul mesei noastre.

brigitte-543
08.08.2017

Experiență grozavă! Mâncare și servicii excelente! Foarte recomandat.

francisco-2614
28.06.2023

Probabil cel mai prost serviciu pe care l-am avut vreodată. Serverul a lipsit și a durat 2 ore din momentul în care am comandat mâncarea noastră. De asemenea, ne-a facturat băuturile greșite și nu s-ar schimba.

kay-627
27.02.2022

Îmi place locul ăsta și nu mă voi opri niciodată aici. Voi spune că de data asta, am avut câteva plângeri. Meniul se schimbă în mod constant, care a fost puțin, dar dintr-o bummer uneori, așa cum îmi aduc adesea părinții aici și doresc doar mâncarea tradițională veche. De data aceasta, am încercat somonul de susan, care a fost excelent! Dar orezul de var a fost mult prea tart pentru a mânca. Curry Conopida Taco a fost un pic de risc în sine, dar numai că era rece și malky pentru mine. În cele din urmă, nu am fost impresionat de serverul nostru. Rareori au venit și am stat cu băuturi goale pentru o lungă perioadă de timp și nu aveau maniere. Bineînțeles, mă voi întoarce întotdeauna aici, indiferent de ce!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: