Ryu - Bondi Junction
Ryu
Descriere
Imagini
Recenzii
Nu este cea mai bună varietate de sushi, dar udonul dvs. este unul dintre cele mai bune pe care le-am încercat. Există o mulțime de carne de vită pentru udonul de carne de vită și arome sunt minunate. Personalul nu a fost atât de atent, dar încă prietenos.
Alimente delicioase, servicii bune. Aveți un sistem radio cu 2 căi, dar nu a oprit faptul că a trebuit să aștept să comand o băutură timp de 10 minute. Locul este destul de haotic. Am cerut o masă calmă și chelnerul a spus că nu este așa ceva. Destul de corect - suntem în mijlocul unui stup de un centru comercial. M-aș întoarce absolut. Mâncarea era proaspătă și delicioasă. Singura mea sugestie - mai mult zâmbet și continuitate a serviciului. Spre deosebire de - marele echipă de locuri de muncă Ryu.
Am avut multe nigiri, roluri și sashimi în viața mea. Acesta este primul restaurant al tipului de tren de sushi pe care l-am intrat. Personalul foarte prietenos și atent, să ne așezăm imediat. Deciziile au fost abundente. Am avut nigiri de somon, rulouri mici de castravete și salată de alge, inclusiv delicatese. Ei au parte din cel mai bun ghimbir l-am mâncat. Curățați și invitați împrejurimile. Un loc minunat pentru a vă relaxa în fața unui film.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

