Recenzii - Woolley's
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 10.04.2023
Salsa uimitoare !! Serviciu excelent și un mediu distractiv !!! Însă au nevoie de bucătari mai buni, cu mai mult de un stil de gătit, care știu cum să NU exagereze toată carnea oferită. TOATE preparatele au un gust foarte asemănător! Toate cu semne de ars ars pe carnea „orice”, amestecate cu condimente similare și toate bine făcute pentru a termina de gătit. Cremarea arsă, ca un fajitas, dar pentru fiecare fel de mâncare? Este a doua oară când a trebuit să vin aici cu aceleași rezultate ... refuz data viitoare când sunt invitată ... Poate să beau pentru că starea de spirit este bună și distractivă ... ea trebuie doar bucătari mai buni ...
Acesta a fost unul dintre locurile noastre, dar în această seară a fost o dezamăgire. Cred că toată lumea are dreptul la o noapte liberă.
Întotdeauna o alegere bună. Margaritas grozave și mâncăruri unice. Carnitas se pare că s-a schimbat - nu-mi păsa ce sos umed era deasupra. A umezit carnitele. Serviciul a fost oarecum neatent în timpul acestei vizite.
Băuturile originale sunt în afara cârligului. Și gazda și alte fete foarte drăguțe. Sam ne aștepta și nu am fi putut cere un ospătar mai bun. El a fost informat despre loc, mâncare, băuturi etc. Apreciez asta.
Atmosfera era bună, nivelul de zgomot era bine, mâncarea lipsea. Serviciul a fost foarte bun, personal frumos de așteptare și recepție! Dulceața sosurilor din mâncarea noastră mexicană a fost foarte diferită și nu într-un mod bun! Chiar și salsa pentru chipsuri a fost mai mult ca spaghetele, cum să încurci ceva simplu precum salsa ??? Credem că cel mai rău a fost sosul enchilada, sosul dulce, scorțișoara nu merge cu enchiladas, nu-mi pasă dacă este California, nu are gust, scuze !!!!!!



