L'osteria Bielefeld
L'osteria Bielefeld
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru L'osteria Bielefeld
Recenzii
Pozițiile pozitive de la L'Osteria este întotdeauna foarte frumos și foarte mare. Și o locație frumoasă. Dar atitudinea de la chelnerul nostru a mers de la prietenos la foarte neprietenos la sfârșit când am plecat. De ce? Am plătit cu un card când mi-am dat seama ... Nu aveam destui bani pentru a plăti, iar mașinile de carton din Germania, în general, nu dau opțiunea de a lăsa un sfat. Așa că mi-am pus mâna în buzunarul meu căutând monede pentru un sfat și doar găsită din fericire, GF a avut și niște monede, astfel încât să putem lăsa un vârf de aprox, dar cine se numără? pe masă. Cred că chelnerul trebuie să fi crezut că nu am lăsat deloc un sfat pentru că a rămas pe masă pentru el mai degrabă decât ia înmânat direct și când GF a spus mulțumiri și la revedere, el a ignorat-o complet. Pot înțelege cu ușurință dezamăgirea chelnerii și a așteptărilor care simt că nu au fost apreciate. Dar vă rugăm să așteptați cel puțin până când clientul a plecat și sunteți sigur că există într-adevăr un sfat înainte de a începe cu atitudinea. Pentru a fi sincer, nu ar trebui să faceți acest lucru, sfat sau nici un sfat
Am fost aici pentru o zi de naștere și chiar dacă am avut o rezervare, a trebuit să așteptăm destul de puțin. Pizza sunt frumos și mâncarea în general este gustoasă, dar nu cred că este ceva special. Un loc bun pentru a petrece ... cu prietenii și să mănânci bine la un buget
Locul foarte bun pentru ao mânca. Confortabil și o mulțime de mâncăruri italiene. Pastele au fost foarte bune, iar pizza sunt mari! Nu este scump deloc
Mâncare bună și prețuri bune. Recomanda acest restaurant în Bielefeld Germania. Pasta mare de pizza și de bună calitate
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
