Z - Berlin
Z
Descriere
Imagini
Recenzii
Un mare fan al pereților roșii strălucitori, cu ornamente verzi, și cumva acest lucru nu țipă de CRĂCIUN. Serviciu excelent aici, iar chelnerița noastră a fost rapidă, veselă, ..
Mâncarea este proaspătă, iar serviciul este prietenos. Meniu tradus în engleză. Asigurați-vă că aveți o masă lângă una dintre ferestrele lor mari pentru a admira vederea la oraș
Masă foarte frumoasă și servicii foarte bune! O lovitură de ouzo la ieșire mă face să zâmbesc când mă gândesc la acest loc
Am ajuns la restaurant fără rezervare. Era plin și complet rezervat, deși au fost amabili să ne găsească un loc cu o limită de timp acceptabilă. ora la care am spus. Va depinde de serviciul dvs. Serviciul ... a corespuns acestei cereri, iar mâncarea a fost excelentă. Aplauze mari pentru ambianță, mâncare și amabilitatea serviciului
Am fost aici ca grup pentru sărbătoarea noastră de Crăciun. Având în vedere acest fapt, am avut și un meniu dedicat. Așteptările mele au fost mari când am văzut opțiunile din meniu, dar am fost pur și simplu uluit de calitatea și gustul mâncării ... servite. Lintea neagră este un miracol și nici nu-mi place linte, precum și tzaziki să nu fie comparate cu niciun tzaziki pe care l-am încercat vreodată. Porțiile sunt uriașe, dar nu în funcție de costurile calității. Nu mi-a plăcut mult vinul, dar dacă îți place vinul grecesc, probabil că îți vor plăcea aceste vinuri. Serviciul a fost uneori cam accidentat, dar am fost un grup uriaș, care este, evident, solicitant pentru chelneri. Bucătarul a fost prezent și ne-a făcut să ne simțim întâmpinați și confortabili în restaurantul său. Una peste alta: Dacă cineva mi-ar cere o recomandare pentru un restaurant grecesc din Berlin, nu aș putea răspunde până acum
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
