Lokal - Berlin

Germană, Internațional, European
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Lokal

Lokal

Lokal
4.5 / 5 (10108 reviews)

Descriere

Ultimul update: 15.04.2026 de la: Resi

Cerere de rezervare pentru Lokal

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.5 / 5 from 10108 reviews
zechariah-wuckert
13.05.2021

Am avut o cină timpurie în acest mic restaurant, cu nu mulți vizitatori în timpul pandemiei Corona. Serviciu foarte prietenos și distribuit sezonier frumos. Ingrediente de bună calitate peștele meu a fost bine pregătit și excelent. Ar merge din nou

trantow-steve
13.05.2021

Am mâncat aici de multe ori, întotdeauna un tratament. Iubiți aducerea oaspeților aici. Lokal este local. În afara scaunelor sunt frumoase pe strada foarte liniștită

chizoba51
13.05.2021

Returnați vizita la acest mic restaurant local. Cina cu adevărat excelentă Starterul de mistreț sălbatic a fost delicios. Seara foarte plăcută ușor marcată de una dintre chelneriile care nu au farmecul și umorul bun al colegilor ei, dar și-a cerut scuze

mai-resi
13.05.2021

A fost un dezastru. Meniu ciudat. Mâncarea era teribilă. Serviciul a fost atât de mult în cel mai bun caz. Continua să întrebe cum ne-a plăcut mâncarea. Părea să ne provocăm cât de rău pot face înainte să plecăm. Acum, ore după cină, am ... un stomac deranjat. Evitați puiul cu cârnați. Puiul a fost suprasolicitat, cârnați sub sau nu gătite deloc. Întreaga experiență mi-a amintit de episodul de rață în turnurile Fawlty. Diferența a fost că încă trebuia să plătim

renata-smejkal
13.05.2021

Am găsit acest restaurant pe Internet din cauza conceptului său de a alege numai ingrediente locale în jurul Berlinului și având meniu zilnic. Așa că am luat echipa acolo la cină, așa cum am fost la Berlin pentru o călătorie de afaceri împreună. Sunt atât de bucuros că ... am făcut alegerea potrivită! Mâncarea era atât de uimitoare! Doi dintre colegii mei au împărtășit o friptură fină, care nu era în meniu. Chelnerul a spus că poți să preordonezi miza sau să le întrebi dacă o au în plus în această zi. Așa că am fost norocoși! Atmosfera din restaurant este prietenoasă cu familia, dar și sentimentul privat. Serviciu prietenos. Deci este bine pentru grupuri, prieteni sau chiar grupuri de afaceri ca noi. Fiecare dintre noi aveam cursuri și în totalul sticlelor de vin. Costul mediu a fost pe persoană pe care cred că a fost absolut corect

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: