Asteria Prenzlauer Berg - Berlin
Asteria Prenzlauer Berg
Descriere
Imagini
Recenzii
Da! Ei se umple de Ouzo, dar dacă vă pasă de mâncare, vă rog să nu veniți aici. Costă o grămadă de bani. Și nu fac asta frumos. Broccoli nu a gustat nici măcar ca broccoli. Calamari era foarte veche și Yucky. Și ... placa de surpriză cu diferitele tipuri de carne. Peste sărat și să fie cinstit, nu am crezut niciodată că carnea ar putea veni în astfel de bucăți ... unul se gândește la placaj
Mâncarea: Sunt obișnuit să călătoresc în Grecia și pot spune că ceea ce am mâncat a fost exact ca în Grecia. Calitatea, gustul și varietatea sunt tot ce ne putem aștepta de la o bună tavernă. De asemenea, porțiunile sunt uriașe. Am avut placa mixtă ... de pești pentru oameni, partea a fost atât de mare încât am împachetat jumătate din ea pentru a doua zi. Totul a fost delicios și proaspăt. Ratio QualityPrice: Acest restaurant nu este cu adevărat ieftin, prețurile sunt mai mult ca într-un restaurant de bază din Franța, nu este scump, dar nu este ieftin nici. Dar vă pot asigura prețul pe care îl plătiți merită. Nu veți fi foame în timp ce părăsiți masa ... Atmosfera: Ca și în Grecia, foarte frumos și prietenos! Și micul plus: fotografii de UZO sunt incluse! Vă voi avertiza, totuși: chelnerul va veni să vă reîncărcați împușcătura de fiecare dată când o vede goală! Destul de imposibil să rămâi sobru atunci, dar poți spune întotdeauna dacă nu simți ca bea
Aww cele mai bune alimente grecești au avut vreodată porțiuni mari, deși asigurați-vă că vă veți înfloriți pentru o zi înainte de a mânca acolo banii pentru mâncare și fripturile wow un serviciu frumos de personal și rapid și eficient, de asemenea, sunt băuturi ... UP fiecare Timpul au venit, aș face totul din nou
Am fost un grup de asta a avut cina. Aperitivele erau minunate. Apoi am comandat grinzi mixte pentru două persoane, mai multe dintre ele. Mâncarea de pe fiecare placă a fost suficientă pentru patru persoane. Nu ne-am apropiat de finalizarea mâncării. Ne-am simțit ... foarte rău să avem atât de multă mâncare pe masă și a fost o pierdere pentru a ne pregăti atât de mult pentru noi. După ce au luat toate cele stânga pe masă, ne-au cumpărat niște fructe proaspete. A fost excelent după această masă grea. Dar după ce am terminat că sunt mai multe fructe pe care nu le cerem. Merită să menționăm, de asemenea, că au doar vin grec. Surtenly intresant, nu vin rău, dar nici nu foarte bun. Ouzo-ul gratuit a fost, de asemenea, ciudat, dar unii ar putea găsi atât de interesant. La urma urmei, Ouzu este foarte bun
A luat prânzul duminică. Locul era ocupat și atmosfera a fost grozavă. Personalul foarte util. Gratuit Ouzo în timpul mesei. Salată gratuită ca starter și un desert liber după masă. Un tad scump, dar având în vedere că nu există nici un fel de porțiuni mari. Mâncare mare ... bine pregătită și gustoasă
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
