Recenzii - High Note
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 12.09.2021
Mâncare și servicii minunate! Cocktailuri cu adevărat sănătoase. Prețuri excelente pentru happy hour
A fost prima dată când am luat brunch acolo, a fost foarte plăcut să mâncăm în afara serviciului, a fost excelent și profesionist, iar mâncarea a fost bună
Notă înaltă este întotdeauna atât de un loc minunat pentru a merge să mănânc !! Personalul este atât de drăguț, atent și bine informat. Atmosfera este simbolul unui restaurant ATX perfect, cu un frumos patio în aer liber și cocktail-uri minunate. Nota înaltă este cu adevărat grozavă!
Prietenul meu și cu mine ne-am distrat din plin din urmă la cină. Ne-am așezat pe curtea acoperită cu ventilatoare. Mâncarea a fost proaspătă și gustoasă, iar mediul a fost frumos