Yanida Sushi - Aschaffenburg

#3 - Sushi - Aschaffenburg, #4 - Asiatic - Aschaffenburg, Fructe De Mare
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Yanida Sushi

Yanida Sushi

Yanida Sushi
3.7 / 5 (11337 reviews)

Descriere

Ultimul update: 14.04.2026 de la: Yves

Cerere de rezervare pentru Yanida Sushi

Recenzii

★ 3.7 / 5 from 11337 reviews
cbednar
10.04.2021

Este un restaurant tipic allyoucanat, cu posibilitatea de a satisface aproape fiecare gust: sushi, salate, o varietate uriașă de mâncăruri calde carne, pește, legume, orez, fidea. Alimentele sunt în regulă, proaspete, dar folosesc multă grăsime și sare. Poți avea o cină un cărucior la fel ca ... bine. Serviciul este frumos și rapid. În restaurant, de obicei, sunt o mulțime de familii și companii mari. Ca pentru mine pentru cina romantică nu este cea mai bună alegere, dar pentru seara cu copii super-

maeve56
10.04.2021

Îmi place foarte mult restaurantul. Mănânci cât poți. Singura regulă este de a termina ceea ce obțineți de la frigider. Există un număr mare de selecție disponibilă în Ferdige. Puteți construi propriul meniu și reciepe ... și cereți-i să servească și să gătească pentru dvs. Vă recomandăm cu tărie să încercați acest restaurant

wellington64
10.04.2021

Plătiți prin card mi sa spus că a refuzat astfel folosirea a doua carte și a scăzut din nou. Am verificat cu emitenții de carduri pe care nu le-au spus nici o problemă la sfârșitul lor și au sugerat că restaurantul forțează numai plățile în numerar

pleconte
10.04.2021

Mâncarea este bine că o puteți mânca cu siguranță este să o faceți în aceeași zi, dar într-adevăr dosent au orice dosent de aspect frumoase ceea ce mănânci nimic au o aromă acolo este puțin costisitoare dacă credeți că este un alt lanț ... Doar câteva kilometri în direcția centrală, serviciul este în grabă tot timpul când nu termini chiar și farfurie sau băutură și îți iau farfuria și băutura ta astfel încât să-l ia ușor peoole oneslinlyni dont cred că inversează înapoi înapoi înapoi înapoi, dar Welk încercați-l sub propriul dvs. risc

oledner-1
10.04.2021

Alegerea alimentelor a fost bună, deși un pic gras! Serviciul și curățenia restaurantului au fost bune, și toaletele. Little Moan podeaua era extrem de alunecoasă în această seară!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: