Recenzii - Delia's Mediterranean Grill Brick Oven Pizza Arlington
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 29.10.2020
Cina cu prietenii a fost o încântare. Opțiuni grozave și plaje delicioase. Vom reveni
Serviciul a fost aspirat. Chelnerul era prea ocupat pentru a socializa cu alți chelneri și personalul din bucătărie. Am încercat să le atragem atenția pentru aproape orice băutură, comandă de mâncare, desert și chiar cec. Am venit pentru că obișnuiam să am cea mai bună caracatiță. A fost prea carbonizat ca să mă bucur. Peștele la grătar a fost în regulă
Ne-a plăcut foarte mult să sărbătorim ziua de Revelion a soțului meu. Au fost destule locuri când am ajuns și mirosul cuptorului din cărămidă a fost uimitor! Serverul nostru a fost foarte amabil și atent, Sylvana?. Mâncarea a fost abundentă și destul de gustoasă. Cu siguranță ne vom întoarce. Pizza pesto a fost grozavă
Iubitul meu și cu mine am venit la acest restaurant pentru o cină de Sfântul Valentin, iar mâncarea a fost minunată în general, dar serviciul nostru a fost oribil. Chelnerul care era o tânără doamnă etiopiană presupun că nu știa cum să-și facă treaba. Era atât de ciudată și nu părea că vrea să fie acolo. Nici măcar nu am văzut-o zâmbind o dată. Înțeleg că slujba poate fi grea sau probabil că avea o zi proastă, dar vă rog să nu le stricați pe alții nopți, mai ales într-o zi atât de specială. Personal, dacă am o zi proastă, nu i-aș trata niciodată pe alții așa cum ne-a tratat ea. Când am fost gata să comandăm, am comandat niște băuturi și ea a plecat fără ca noi să terminăm. Ea nu a întrebat dacă mai putem obține ceva. Iubitul meu a trebuit să se întoarcă și să o ia și să-i spună că suntem gata. A fost foarte incomod, dar, în general, mâncarea a fost delicioasă. Are nevoie doar de noi angajați