Relish Wine Bar Grill - Ansonia
Relish Wine Bar Grill
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Relish Wine Bar Grill
Recenzii
Mâncarea este în regulă! Este alimente medii .. Este totul care are nevoie de îmbunătățire! Serviciul nu a fost grozav, dar nu era teribil! O persoană nu și-a primit mâncarea cu restul de noi și a trebuit să aștepte aproximativ zece minute pentru asta. Ei au cerut scuze spunând că a fost făcută incorect prima dată. Decorul este îngrozitor! Hârtie valentine blocate pe pereți. Haine de masă albă acoperite cu hârtie maro. Nu eram sigură dacă era o mese frumoasă sau că vor arunca o găleată de crabi pe masă. Există mici bug-uri care zboară în jur. Yuck.
Personalul extrem de nepoliticos. Nimeni nu sa apropiat de masă pentru peste trei mese pur și simplu s-au ridicat și au plecat. Când membrul personalului care nu a fost chiar un server a venit pentru a face comanda noastră. Ne-a spus că a trebuit să comandam totul simultan sau nu ne-am face alimente sau băuturi pentru o perioadă suplimentară extinsă de timp. A trebuit să vedem meniul, așa că am știut ce am vrut, dar nu am avut niciodată pe cineva să spună că, mai ales după ce așteptam atât de mult și apoi să nu aibă nici o scuză pentru așteptare. Nu văd acest loc care durează dacă lucrurile se schimbă sau angajează mai mulți personal. E ca și cum ar fi fost scurți de servere și de personalul bucătăriei. M-aș duce în altă parte. Prețurile sunt prea mari pentru calitatea și nivelul de serviciu
Mâncarea a fost grozavă. Serviciul a fost un pic cam lent, dar a fost Ziua Îndrăgostiților, așa că și v ocupat. M-aș duce din nou
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
