Relish Wine Bar Grill - Ansonia

#14 - Pizza - Ansonia, Friptură, American
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Relish Wine Bar Grill

Relish Wine Bar Grill

Relish Wine Bar Grill
4.3 / 5 (874 reviews)

Descriere

Ultimul update: 23.04.2026 de la: Arjun

Cerere de rezervare pentru Relish Wine Bar Grill

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 874 reviews
luis21-2
16.04.2021

Prima data. Totul a fost fantastic. Va reveni cu siguranță

marguerite39-1
16.04.2021

Mâncarea este în regulă! Este alimente medii .. Este totul care are nevoie de îmbunătățire! Serviciul nu a fost grozav, dar nu era teribil! O persoană nu și-a primit mâncarea cu restul de noi și a trebuit să aștepte aproximativ zece minute pentru asta. Ei au cerut scuze spunând că a fost făcută incorect prima dată. Decorul este îngrozitor! Hârtie valentine blocate pe pereți. Haine de masă albă acoperite cu hârtie maro. Nu eram sigură dacă era o mese frumoasă sau că vor arunca o găleată de crabi pe masă. Există mici bug-uri care zboară în jur. Yuck.

rohan-isai
16.04.2021

Personalul extrem de nepoliticos. Nimeni nu sa apropiat de masă pentru peste trei mese pur și simplu s-au ridicat și au plecat. Când membrul personalului care nu a fost chiar un server a venit pentru a face comanda noastră. Ne-a spus că a trebuit să comandam totul simultan sau nu ne-am face alimente sau băuturi pentru o perioadă suplimentară extinsă de timp. A trebuit să vedem meniul, așa că am știut ce am vrut, dar nu am avut niciodată pe cineva să spună că, mai ales după ce așteptam atât de mult și apoi să nu aibă nici o scuză pentru așteptare. Nu văd acest loc care durează dacă lucrurile se schimbă sau angajează mai mulți personal. E ca și cum ar fi fost scurți de servere și de personalul bucătăriei. M-aș duce în altă parte. Prețurile sunt prea mari pentru calitatea și nivelul de serviciu

arjun-predovic
16.04.2021

Mâncarea a fost grozavă. Serviciul a fost un pic cam lent, dar a fost Ziua Îndrăgostiților, așa că și v ocupat. M-aș duce din nou

marco-feeney
16.04.2021

Totul a fost minunat. Mâncarea a fost excelentă, iar serviciul a fost fabulos

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: