Rezervare - Trattoria da Roberta
Cerere de rezervare pentru Trattoria da Roberta
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către Trattoria da Roberta. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
Trattoria da Roberta probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
Trattoria da Roberta a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +40756207660 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
Trattoria da Roberta
Recenzii
Am fost la o cină în familie în acest restaurant. Vreau să spun ceva frumos, dar este aproape imposibil. 1. Restaurantul era murdar, baia fără hârtie igienică, mult praf peste tot, farfuriile aveau urme de mâncare veche și... multe amprente peste ele, iar tacâmurile erau și ele foarte murdare). 2. Mâncarea era foarte sărată, aproape imposibil de mâncat. În afară de sarea, nu puteai simți nimic, nicio aromă, nimic. Pentru acest preț nu exista prezentare, doar câteva alimente aruncate pe farfurie. Pastele erau fierte prea mult, supa de pui nu era o supă de pui, mai degrabă un bulion conservat cu gust chimic) friptura nu era coaptă corespunzător. Ne-au taxat chiar și pentru 3 felii jumătate de pâine, pâine care nu era proaspătă și și pentru ketchup de pizza. Nepotul meu a găsit și un fir de gene în paste. 3. Servirea era foarte lentă. Am așteptat mâncarea 4 feluri + 1 pizza) aproape 1.30 ore. Chelnerul a fost foarte nepoliticos și grosolan, nu a răspuns la niciuna dintre întrebările noastre despre meniu. Este prima dată când am părăsit un restaurant fără a da bacșiș, dar a fost o experiență teribilă.
Supa de vita nu o încercați! Pastele nu le încercați! Salatele nu le încercați! Tiramisu/deserturile la fel... Am încercat multe lucruri diferite, gustul este rău, serviciul este întârziat și nu frumos... doar ceea ce este la preturi mari... Este prețul!!! Îmi pare rău, sugerez evitarea acestui loc.


