Recenzii - Pizza Party
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Pizza Party în:
cea mai buna pizza din oras. personal amabil si prietenos. loc frumos și ordonat, iar pizza a fost uimitoare. 100% satisfacție. Dacă încerci pizza, te vei iubi pentru viața ta. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Pizza Party:
Au 2-3 mese în fața intrării unde este ok să stai, dar dacă trebuie să stai în interior, este foarte neplăcut. Mesele sunt vechi, murdare, zboară muște... zboară, poți vedea un loc de depozitare, și așa mai departe... Dar pizza este... OK, gust bun, preț bun. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 04.09.2023
Prețul livrării pe persoană: între 20 și 40 de lei. Mâncare: 5 Servicii: 5 Atmosferă: 5
Ultimul update : 14.03.2023
Pizzerie mică, locală, cu pizza bună. Locul este între blocuri și este un loc simplu, dar curat.
Un loc de pizza incredibil deasupra unui parcăre și proprietăți rezidențiale. Câteva beri pentru a însoți pizza și niciun vin, dar Flavio face pizza de stil italian excelentă și pune multă muncă și dragoste în aluatul care crește lent și este foarte bun.
Pizza este foarte bună și de înaltă calitate, așa că cu siguranță o recomand, personalul foarte plăcut și pizza vine foarte repede.
Cea mai buna pizza din oras. personal amabil si prietenos. loc frumos și ordonat, iar pizza a fost uimitoare. 100% satisfacție. Dacă încerci pizza, te vei iubi pentru viața ta.
Ultimul update : 20.01.2025
Foarte foarte buna pizza, recomand cu încredere. copilașii au fost cei mai incantati mulțumim frumos
Recomand cu drag! Pizza foarte bună și oameni foarte serioși și amabili. Desi am comandat înafara localității , pizza a ajuns la noi calda
Tatal meu a comandat pizza de la Pizza Pan si a ramas profund impresionat de cat de gustoasa a fost; promptitudinea livrării; bunatatea celui care a preluat comanda si a livrat-o. A ramas impresionat de tot serviciul si m-a rugat sa las un feedback pozitiv, pentru ca si altii sa se bucure de produsele lor!