Recenzii - Pizza Party

#3 - Pizza - Alba Iulia, Brânză, Pește

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.6 din 5
Excepţional | 2452 comentarii

A fost Anonym la Pizza Party în:

cea mai buna pizza din oras. personal amabil si prietenos. loc frumos și ordonat, iar pizza a fost uimitoare. 100% satisfacție. Dacă încerci pizza, te vei iubi pentru viața ta. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la Pizza Party:

Au 2-3 mese în fața intrării unde este ok să stai, dar dacă trebuie să stai în interior, este foarte neplăcut. Mesele sunt vechi, murdare, zboară muște... zboară, poți vedea un loc de depozitare, și așa mai departe... Dar pizza este... OK, gust bun, preț bun. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google

Ultimul update : 04.09.2023

4.7 ★ din 946 comentarii
afadel
04.09.2023

Prețul livrării pe persoană: între 20 și 40 de lei. Mâncare: 5 Servicii: 5 Atmosferă: 5

cosmina-vasile
04.09.2023

O pizza foarte bună. Personal prietenos. Livrare la timp.

geo-21
04.09.2023

Service: Dine in Meal type: Other Price per person: lei 20–40

schumann-sandro
04.09.2023

Servicii: 5 Atmosfera: 5

Meniu

Ultimul update : 14.03.2023

4.0 ★ din 6 comentarii
dharris-7
14.03.2023

Pizzerie mică, locală, cu pizza bună. Locul este între blocuri și este un loc simplu, dar curat.

lilicali
14.03.2023

Un loc de pizza incredibil deasupra unui parcăre și proprietăți rezidențiale. Câteva beri pentru a însoți pizza și niciun vin, dar Flavio face pizza de stil italian excelentă și pune multă muncă și dragoste în aluatul care crește lent și este foarte bun.

humberto18
14.03.2023

Pizza este foarte bună și de înaltă calitate, așa că cu siguranță o recomand, personalul foarte plăcut și pizza vine foarte repede.

dharris-7
14.03.2023

Cea mai buna pizza din oras. personal amabil si prietenos. loc frumos și ordonat, iar pizza a fost uimitoare. 100% satisfacție. Dacă încerci pizza, te vei iubi pentru viața ta.

jeffrey-quigley
14.03.2023

Au 2-3 mese în fața intrării unde este ok să stai, dar dacă trebuie să stai în interior, este foarte neplăcut. Mesele sunt vechi, murdare, zboară muște... zboară, poți vedea un loc de depozitare, și așa mai departe... Dar pizza este... OK, gust bun, preț bun.

Facebookpag

Ultimul update : 20.01.2025

5.0 ★ din 4 comentarii
resiga-andra
20.01.2025

Foarte foarte buna pizza, recomand cu încredere. copilașii au fost cei mai incantati mulțumim frumos

mihaela-dorca
20.01.2025

Recomand cu drag! Pizza foarte bună și oameni foarte serioși și amabili. Desi am comandat înafara localității , pizza a ajuns la noi calda

mada-marginean
20.01.2025

Tatal meu a comandat pizza de la Pizza Pan si a ramas profund impresionat de cat de gustoasa a fost; promptitudinea livrării; bunatatea celui care a preluat comanda si a livrat-o. A ramas impresionat de tot serviciul si m-a rugat sa las un feedback pozitiv, pentru ca si altii sa se bucure de produsele lor!

ana-maria-dorneanu
20.01.2025

Cea mai bună pizza vegetariana mâncată până acum! Recomand atât pentru calitate, cât și pentru servirea minunata!

Facebook
4.7 ★ din 218 comentarii
Restaurantguru
4.6 ★ din 164 comentarii
Tripadvisor
4.5 ★ din 7 comentarii
Int Restaurants
4.5 ★ din 1107 comentarii

FAQ

Media notării de 4.6 arată că localul se numără printre preferințele tuturor oaspeților săi.

Cel de-al doilea cel mai apropiat loc de parcare este Parcare, la 297 metri de Pizza Party.

Fotografiile cu Pizza Party din Alba Iulia au fost prezentate de către comunitatea Meniu. Ele expun sala de mese de la Pizza Party, decorațiunea interioară, locația și, absolut, incredibile Poze ale delicios meniuri de la Pizza Party.

Restaurante bine cotate în apropiere de Alba Iulia