Recenzii - Crema
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Crema în:
Mancare excelenta Servire prompta Meniu pentru copii Bucatar pasionat Calitatea ingredeintelor Decor primitor Curat Te simti mai mult decat rasfatat Tortul casei Cheesburger excelent… More Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.01.2025
Kid-friendliness: Au în restaurant spatiu dedicat câtorva activități pentru copii și scăunel pentru copii mici. Service: Dine in Meal type: Lunch Price per person: lei 80–100 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Recommended dishes: Somon Cu Legume La Gratar, Supa Crema De Roșii Si Supa Crema De Ciuperci, Vin De Casa
Diversitatea mâncării este foarte mică, timpul de așteptare a fost mai mare de o oră, foarte slab.
Serviciu: La masă Tipul mesei: Prânz Preț pe persoană: 20–40 lei Mâncare: 5 Serviciu: 5 Atmosferă: 5
Printre cele mai bune localuri din Alba Iulia. Mic, cochet, intim. Ideal pentru cafeaua de dimineață, pentru un prânz cu prietenii sau pentru o ieșire la cină alături de persoana dragă. Mâncarea delicioasă, personalul foarte amabil! Price per person: lei 40–60
Ultimul update : 01.03.2022
Mancare excelenta Servire prompta Meniu pentru copii Bucatar pasionat Calitatea ingredeintelor Decor primitor Curat Te simti mai mult decat rasfatat Tortul casei Cheesburger excelent… More
Recomand cu căldură tuturor celor din Alba Iulia, precum și celor care sunt în tranzit! Mâncarea este excelentă, bucătarul este profesionist și foarte atent la detalii, iar personalul este bine pregătit și amabil!
Mâncarea extraordinara , servirea la fel , hotelul foarte curat , camerele superbe ! Cu siguranța revenim !