Recenzii - Crema
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Crema în:
Mancare excelenta Servire prompta Meniu pentru copii Bucatar pasionat Calitatea ingredeintelor Decor primitor Curat Te simti mai mult decat rasfatat Tortul casei Cheesburger excelent… More Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.01.2025
Kid-friendliness: Au în restaurant spatiu dedicat câtorva activități pentru copii și scăunel pentru copii mici. Service: Dine in Meal type: Lunch Price per person: lei 80–100 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Recommended dishes: Somon Cu Legume La Gratar, Supa Crema De Roșii Si Supa Crema De Ciuperci, Vin De Casa
Serviciu: La masă Tipul mesei: Prânz Preț pe persoană: 20–40 lei Mâncare: 5 Serviciu: 5 Atmosferă: 5
Recomand!Preparatele sunt ceva wow spre deosebire de toate locurile din Alba.. Iar atmosfera foarte plăcută și liniștită!Revenim cu drag!Vegetarian options: DaKid-friendliness: Da
Mâncare foarte buna,servirea la fel,totul a fost perfect,in cele 3 zile petrecute în Alba Iulia am mâncat zilnic cel puțin o masa fiind cazați în aceeași loc la Crema Residence. Meal type: Lunch Price per person: lei 40–60 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Ultimul update : 21.05.2022
E superb! Un mediu frumos, personal foarte amabil și servire impecabilă. Merită vizitat! Țineți-o tot așa!
Mâncare excelentă, servire promptă, meniu pentru copii, bucătar pasionat, calitatea ingredientelor deosebită, decor primitor și curat. Te simți mai mult decât răsfățat! Tortul casei și cheeseburgerul sunt excelente. Recomand cu căldură!
Este superb! Un mediu frumos, personal foarte amabil și o servire impecabilă. Merită vizitat! Continuați tot așa!
Mancare excelenta Servire prompta Meniu pentru copii Bucatar pasionat Calitatea ingredeintelor Decor primitor Curat Te simti mai mult decat rasfatat Tortul casei Cheesburger excelent… More
Recomand cu căldură tuturor celor din Alba Iulia, precum și celor care sunt în tranzit! Mâncarea este excelentă, bucătarul este profesionist și foarte atent la detalii, iar personalul este bine pregătit și amabil!