Recenzii - Carolina Cafe
Rezumatul recenziilor
Carolina Cafe este situat în mijlocul orașului medieval și oferă o atmosferă plăcută. Cu toate acestea, serviciile sunt considerate a fi slabe, cu serviri inadecvate cum ar fi gin tonics în pahare de vin și vin fiert în pahare de plastic. Meniul, plin de opțiuni vegetariene, și servirea la Punce alike zile de evenimente specifice sau concerte. Personalul este eficient chiar și în condiții de aglomerare. Localul oferă o experiență plăcută, dar poate îmbunătăți serviciile pentru a satisface așteptările clienților mai pretențioși.
Ce nu-i place lui Anonym la Carolina Cafe:
Am fost acolo cu familia și am cumpărat câteva băuturi servite la jumătate de oră după comandă. Unul dintre ei era cald când erau 40 de grade. Când ne-am hotărât să mergem să plătim doar pentru băuturi, chelnerița a fost cu adevărat... nepoliticos și a spus că putem merge în altă parte pentru băutură rece. Este cel mai prost loc din oraș. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 14.03.2023
Personalul este nepoliticos și licoarea de lămâie nu este clar făcută din fructe reale, deși prețul și meniul indică altfel.
Locul magic....serviciile foarte proaste. Te-ai aștepta la mai mult de la acest restaurant care se află în cetate! Poate managerul acestui loc va lua în considerare să facă niște schimbări în această privință...poate să se schimbe pe el însuși...Trist....foarte trist!
Personal nepoliticos; mâncarea nu este bună. Nu voi mai reveni niciodată. Locația este minunată, dar nu recomand acest loc deloc.
Am fost acolo cu familia și am cumpărat câteva băuturi servite la jumătate de oră după comandă. Unul dintre ei era cald când erau 40 de grade. Când ne-am hotărât să mergem să plătim doar pentru băuturi, chelnerița a fost cu adevărat... nepoliticos și a spus că putem merge în altă parte pentru băutură rece. Este cel mai prost loc din oraș.