Any Time - Yārāda
Any Time
Descriere
Imagini
Recenzii
Am fost în acest loc noaptea, deoarece vizag are foarte puține locuri în care mâncarea este disponibilă noaptea. Din 10 articole pe care le-am întrebat, doar 2 erau acolo. Așadar, ce rost are să conduci afacerea până noaptea târziu dacă nu au mai mult de jumătate din articolele din meniu. Cineva va muri de foame sigur ????
Ambianța și ospitalitatea sunt foarte bune aici. Serviciul general este uimitor. Unul dintre restaurantele de recomandat în timp ce vizitați Vizag :)
Sunt de acord cu una dintre recenziile de mai sus, bunul a devenit rău odată cu creșterea prețurilor. Serviciul a devenit mai rău. Cantitatea de alimente este redusă. Total acum sunt deșeuri pure
Mâncarea a fost medie. Ambianță remarcabilă. Cel mai bun pentru cină și cuplu. Confidențialitatea este sigură. Timpurile sunt foarte bune. Va fi bun dacă mâncarea are un gust mai bun.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

