The Bear Cafe - Woodstock

#21 - Mexican - Woodstock, Cafenea, American
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru The Bear Cafe

The Bear Cafe

The Bear Cafe
4.1 / 5 (1409 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Beulah

Cerere de rezervare pentru The Bear Cafe

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.1 / 5 from 1409 reviews
kertzmann-esta
18.11.2020

Întotdeauna grozav ........ se va întoarce întotdeauna ..... abia aștept să mă întorc

swolff-4
18.11.2020

Am fost la cină pentru weekendul de Valentine's Day și am avut un timp excelent. Am comandat supa de ceapă franceză pentru aperitivul meu, care a fost fenomenal. Pentru prânz am avut pui și creme brulee la desert. De asemenea, am comandat băutura ursului sărat, iar întâlnirea mea comandă friptura. Personalul și chelnerița noastră au fost foarte amabili și am avut, de asemenea, o vedere minunată asupra pârâului. Aș merge din nou în curând

jerad49
18.11.2020

Aceasta a fost prima dată în Woodstock, așa că am ales acest restaurant pe baza recenziilor. Nu a dezamăgit. Restaurantul este frumos, iar fotografiile nu-i fac dreptate. Am fost așezați lângă ferestrele cu vedere la pârâu și a fost destul de romantic. Serviciul a fost fantastic, prietenos și prompt. Băuturile au fost minunate, de asemenea. Ne-am dori să trăim mai aproape pentru a ne putea întoarce! Un loc atât de frumos pentru o întâlnire specială

heidenreich-beulah
18.11.2020

Un restaurant confortabil și informal în Woodstock, NY !! Personalul prietenos ne-a așezat imediat la momentul rezervării. Delicioase aperitive cu supă de calamari și ceapă franceză. Plăcile bine preparate cu somon și scoici au fost gustoase și frumos prezentate. Ne-am bucurat de masa noastră cu vedere la râu

kyra-kovacek
18.11.2020

Eu și omul meu ne-am simțit cel mai bine acolo. Am avut o rezervare târziu și, chiar dacă am întârziat, am venit aproape înainte de închiderea serviciului a fost atât de grozav, nimeni nu ne-a arătat nici o supărare. Mâncarea a fost remarcabilă. Am avut midii, ravioli și scoici. AmazinGggggg! Midiile erau foarte mari și o cantitate atât de generoasă! Scoicile m-au luat pe cer ... atât de delicioasă! Când am făcut o rezervare, am ales locul în principal datorită locației sale pârâului, dar mi-am dat seama când eram în drum spre cină că ar fi greu să-l apreciez noaptea. Dar m-am înșelat . Chiar dacă nu puteai vedea la fel de clar ca bineînțeles la lumina zilei, era totuși destul de magic și unic! Mi-a plăcut acolo !!! Doresc tuturor abundență de Iubire și Fericire

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: