The Bear Cafe - Woodstock
The Bear Cafe
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru The Bear Cafe
Recenzii
Întotdeauna grozav ........ se va întoarce întotdeauna ..... abia aștept să mă întorc
Am fost la cină pentru weekendul de Valentine's Day și am avut un timp excelent. Am comandat supa de ceapă franceză pentru aperitivul meu, care a fost fenomenal. Pentru prânz am avut pui și creme brulee la desert. De asemenea, am comandat băutura ursului sărat, iar întâlnirea mea comandă friptura. Personalul și chelnerița noastră au fost foarte amabili și am avut, de asemenea, o vedere minunată asupra pârâului. Aș merge din nou în curând
Aceasta a fost prima dată în Woodstock, așa că am ales acest restaurant pe baza recenziilor. Nu a dezamăgit. Restaurantul este frumos, iar fotografiile nu-i fac dreptate. Am fost așezați lângă ferestrele cu vedere la pârâu și a fost destul de romantic. Serviciul a fost fantastic, prietenos și prompt. Băuturile au fost minunate, de asemenea. Ne-am dori să trăim mai aproape pentru a ne putea întoarce! Un loc atât de frumos pentru o întâlnire specială
Un restaurant confortabil și informal în Woodstock, NY !! Personalul prietenos ne-a așezat imediat la momentul rezervării. Delicioase aperitive cu supă de calamari și ceapă franceză. Plăcile bine preparate cu somon și scoici au fost gustoase și frumos prezentate. Ne-am bucurat de masa noastră cu vedere la râu
Eu și omul meu ne-am simțit cel mai bine acolo. Am avut o rezervare târziu și, chiar dacă am întârziat, am venit aproape înainte de închiderea serviciului a fost atât de grozav, nimeni nu ne-a arătat nici o supărare. Mâncarea a fost remarcabilă. Am avut midii, ravioli și scoici. AmazinGggggg! Midiile erau foarte mari și o cantitate atât de generoasă! Scoicile m-au luat pe cer ... atât de delicioasă! Când am făcut o rezervare, am ales locul în principal datorită locației sale pârâului, dar mi-am dat seama când eram în drum spre cină că ar fi greu să-l apreciez noaptea. Dar m-am înșelat . Chiar dacă nu puteai vedea la fel de clar ca bineînțeles la lumina zilei, era totuși destul de magic și unic! Mi-a plăcut acolo !!! Doresc tuturor abundență de Iubire și Fericire
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
