Awilon Im Kunstmuseum Wolfsburg

#15 - Vegetarian - Wolfsburg, Bistrou, Internațional
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Awilon Im Kunstmuseum Wolfsburg

Awilon Im Kunstmuseum Wolfsburg

Awilon Im Kunstmuseum Wolfsburg
4.2 / 5 (1845 reviews)

Descriere

Ultimul update: 03.04.2026 de la: Sonja

Meniu cu prețuri

View PDF

Cerere de rezervare pentru Awilon Im Kunstmuseum Wolfsburg

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 1845 reviews
clemens-ritter
11.11.2020

A fost o seară plăcută, cu un serviciu grozav. La final, am fost foarte bine informați cu privire la toate lucrurile noi de mâncat la parter în timpul săptămânii

adele-merkel
11.11.2020

Ambianță frumoasă. Mancare grozava! Serviciu atent

schmitt-hildegard
11.11.2020

Bună, am vrut să vin la cină cu familia vineri seara. Rezervat cu OpenTable. De asemenea, am văzut că există un meniu, dar nu am crezut că există doar meniul. Sincer, nu l-am citit cu atenție. Când am ajuns la fața locului, ni s-a spus că există doar un meniu. De când eram acolo cu copii, am întrebat dacă există posibilitatea ca copiii să schimbe felul de mâncare și felul principal împotriva unei propuneri prietenoase cu copiii. Din păcate, acest lucru nu a fost posibil și am părăsit restaurantul fără mâncare. Ce păcat, mâncarea arăta bine și ne-a plăcut atmosfera Din păcate, flexibilitatea pentru copii nu a fost posibilă și nu mă așteptam la nicio reducere de preț

lindner-sonja
11.11.2020

Am fost întâmpinați cu căldură și prezentați la masa noastră rezervată. Vremea a fost grozavă și am avut norocul să luăm o masă pe terasa exterioară. Mâncarea a venit în timp util. Între timp am fost întrebați din nou și din nou dacă avem nevoie de ceva. Am constatat că acest lucru este foarte bun și foarte atent din partea personalului. Prețurile sunt foarte mari. Dar nu te răsfeți întotdeauna cu asta

prudence-hyatt
11.11.2020

Mi-ar plăcea să mă întorc pentru că am crezut că terasa exterioară este frumoasă și a plouat. Serviciul a fost perfect. Șnițelul a servit puțin prea repede și a prăjit puțin prea mult, dar prezentarea și gustul întregului fel de mâncare au fost foarte bune. Meniul este suficient. Cameră de oaspeți modernă. mi-a placut

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: