Recenzii - The Keg Steakhouse & Bar

#14 - Vegetarian - Winnipeg, Restaurante, Friptură

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.3 din 5
Impresionant | 9020 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 12.06.2021

5.0 ★ din 43 comentarii
adorno-damian
12.06.2021

Ne-am bucurat cu adevărat de masa și serviciul a fost excelent. Serverul nostru a fost atât de prietenos, cât și foarte util. Vă mulțumim că ați făcut ca seara să merităm

gerlando-gallo
12.06.2021

Friptura și homarul au fost fantastice, cu o sticlă de Prosecco Champagne

Facebook
4.3 ★ din 255 comentarii
Tripadvisor
4.0 ★ din 259 comentarii
Opentable
4.6 ★ din 2878 comentarii
Int Restaurants
3.9 ★ din 1869 comentarii
Restaurantji
4.5 ★ din 1872 comentarii
Sirved
3.8 ★ din 591 comentarii
Heyrestaurants
4.7 ★ din 1253 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Winnipeg