Recenzii - Lezat

Malaezian, Restaurante, Pește

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.5 din 5
Foarte bine | 15 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 13.08.2017

3.5 ★ din 15 comentarii
muriel-hegmann
13.08.2017

A ordonat să iasă din acest loc local. Am avut distracția de pui cu sos de ouă și Lor Mee (i-am cerut doar mai distractiv sau de orez vermicelli). Fun distractiv a fost foarte gustos. Avea un gust cărbun pentru tăiței, așa cum înseamnă a fi. Gravy era de asemenea gustoasă. Loul Mee nu era rău. Gravy ar putea face cu mai multă oțet, dar asta e doar opinia mea personală. Ambele feluri de mâncare erau porțiuni generoase pentru $ 9.80! Se va întoarce pentru a încerca unele dintre celelalte feluri de mâncare.

irwin48
13.08.2017

Simplu, dar homey și lezat (delicios) într-adevăr! Unul dintre voi să mergeți pentru prânz rapid / cină. Noodle lor de casă este foarte mare, ambalat cu o mulțime de aromă, inclusiv ouă de porumb și carne de porc și ciupercă! Peștele prajit, usturoiul și condimentele se adaugă o aromă și textură ulterioară la tăiței. Porțiunea este, de asemenea, mare dată prețului - așa că merită într-adevăr! Oh și peștele prăjit (3 pentru $ 6) este o încercare!

Restaurante bine cotate în apropiere de Willetton