Recenzii - Haus Gerbens
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.10.2020
Un bun concept de securitate, servicii și calitate ca de obicei la cel mai înalt nivel. Distanțele dintre mese erau foarte mari. Atmosfera suferă puțin, dar este foarte bine rezolvată în circumstanțele actuale
Atmosferă foarte plăcută, personalul amabil și servicial, a răspuns, de asemenea, la solicitările speciale, mâncare bună la un preț rezonabil, ne-am bucura să revenim
Chitanță de rezervare perfectă. Salut perfect. Respectarea tuturor măsurilor de protecție Corona. Mâncare foarte gustoasă. Serviciu grozav. Adio prietenos. Mi-ar plăcea să mă întorc
Casa este foarte recomandată. Chiar și în condițiile dificile actuale, nu este nimic în neregulă
Spre deosebire de trecut, această vizită a fost un eșec complet. A început cu o masă care nu era rezonabilă pentru persoanele în vârstă și a continuat cu mâncăruri pur și simplu slab preparate. O știm diferit de casa Gerbens, poate de data aceasta a fost doar o excepție, dar totuși o seară proastă pentru noi



