Recenzii - Hügoloss
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 02.03.2021
Vedere bună, mese delicioase Restaurant grecesc bun. Imi place. Porsiune mare și preț bun
Nu prima vizită și cu siguranță nu ultima. Personalul este foarte drăguț și de ajutor, nu de tipul german rigid. Meniul are aproape totul, de la pește la carne și mâncăruri vegetariene. Bucătăria greacă are multe fețe și ai șansa ... să ai un mic rezumat al acesteia. Comanda a venit rapid, mâncarea a avut un gust bun și am găsit prețurile total normale. Vederea spre râu este foarte frumoasă. Vom vizita din nou
Cunoaștem locul și ne place să-l vizităm din când în când. Personalul este foarte prietenos și amabil, flexibil în modificările meniului. Prețurile sunt ok, gustul este bun și puteți găsi mâncăruri tradiționale grecești. Din fericire, am găsit o masă, deoarece ... era încă o dată foarte ocupată. Cu siguranță mă voi întoarce din nou



