Recenzii - Lakeside Restaurant And Bar

Fructe De Mare, Pizza, Italian

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.9 din 5
Foarte bine | 1134 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 16.11.2020

5.0 ★ din 30 comentarii
schmidt-anabelle
16.11.2020

Invitați pentru prima dată. petrecerea tuturor s-a bucurat de mâncare și serviciu. meniu de dimensiuni bune, ceva pentru gustul tuturor. dacă în zonă din nou, ne-am întoarce

schmidt-anabelle
16.11.2020

Am găsit mâncarea excelentă, dar serviciul nu atât. Nici măcar nu pot da vina pe chelner, întrucât locul nu era foarte bine dotat. barmanii și chelnerul pentru camere nu sunt acceptabile. Am așteptat cel puțin o jumătate de oră să vină cineva și să-mi ia comanda de băutură. Cel puțin aveam pâine și apă. Apoi am așteptat încă un minut sau mai mult ca cineva să ne ia comanda de mâncare. Nici măcar nu mi s-a dat un meniu când m-am așezat. Am pierdut chelnerul în timpul nopții și a trebuit să mergem la bar să ne luăm băuturile. Barul era însă destul de plin. Aș fi fost foarte supărat, dar chelnerul a spus că celălalt server a sunat bolnav. M-am gândit că poate cel care lucrează la ușă l-ar fi ajutat, dar a dispărut în jurul orei pm. Stătea în camera din spate când am trecut pe lângă. Aș mai da acestui loc o lovitură doar pentru faptul că mâncarea a fost bună și chelnerul a fost foarte drăguț cu noi. Ei trebuie doar să învețe mai bine personalul

gutkowski-tracey
16.11.2020

Mâncarea și serviciile au fost excepționale. Adevărate prăjituri cu crab din Baltimore !!

jerrell-kuhn
16.11.2020

Am fost de câteva ori la restaurantul Lakeside, iar mâncarea este întotdeauna bună. Serviciul este excelent. Toți chelnerii sunt politicoși și prietenoși

Opentable
4.2 ★ din 79 comentarii
Doordash
4.6 ★ din 128 comentarii
Int Restaurants
4.0 ★ din 647 comentarii
Menupix
4.1 ★ din 19 comentarii
Restaurantji
3.8 ★ din 221 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Wayne