Recenzii - The Observatory

American, Franceză, Vin

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.9 din 5
Foarte bine | 762 comentarii

A fost Gudrun Mills la The Observatory în:

Mâncare foarte bună și cocktailuri creative într-un spațiu interesant. Un aspect deosebit pentru noi a fost pizza extraordinar de bună fără gluten. Crustă cu adevărat bună, care era de fapt asemănătoare pâinii, șlefuită pe margini și nu înmuiată sau netedă în mijloc. Bravo! Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.08.2017

3.8 ★ din 51 comentarii
hilma-lehner
08.08.2017

Aperitivul pentru creveți a fost o dezamăgire. Pizza era umedă. Cartofii prajiti au fost excelente. Serviciul a fost minunat. Mâncarea nu era. Eu și soțul meu ne-am bucurat de happy hour și de brunch și am fost încântat să-mi aduc fiica aici pentru cină. A fost în regulă, dar a fost mult loc de îmbunătățit.

murphy-eudora
08.08.2017

Chiar s-a bucurat de toate! Foarte proaspăt, cu o aromă excelentă și un serviciu atent, cu siguranță ne vom întoarce!

Opentable
4.1 ★ din 8 comentarii
Restaurantsdb
4.0 ★ din 703 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Washington, D.C.