Recenzii - Table
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 11.12.2017
Îmi place Table. Logodnica mea și cu mine am mers pentru una dintre primele noastre întâlniri și ne-am întors de Ziua Îndrăgostiților în acest weekend. Este întotdeauna minunat
Ne-am întors la masă de mai multe ori înainte și de fiecare dată a fost bine. Cu toate acestea, cu această ocazie, au ieșit din două dintre principalele intrări la PM, coastele de miel erau sub condimentare, șnurul era dur. Alte feluri de mâncare erau OK. Caracatița era în continuare cel mai bun fel de mâncare al nopții. Coerența este un semn distinctiv al unui restaurant bun. Bucătarul și conducerea Table trebuie să se trezească și să nu stea pe lauri. Afacerea în restaurante este dificilă și trebuie să fii vigilent pentru a-ți păstra meseria