Recenzii - Rasika West End

#11 - Vegetarian - Washington, D.C., Indian, Indian

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4 din 5
Impresionant | 14336 comentarii

Ce nu-i place lui Luis Stark la Rasika West End:

Mâncarea a fost grozavă (cu excepția unei salate Cezar supraestimate, mondene), dar serviciul a fost extrem de lent și inegal. Cu toate opțiunile de pe acea bandă, mă îndoiesc că mă voi întoarce. Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 17.07.2020

4.9 ★ din 47 comentarii
madelynn57
08.08.2017

Brunch-ul de duminică de ieri a fost minunat. Friptura și ouăle erau grozave, servite cu cartofi și pâine integrală. Cafeaua a fost excelentă. Serviciul a fost atent și prietenos. Mesele din grădină au făcut un loc minunat pentru conversație în mijlocul verdii.

gonzalo-402
17.07.2020

Ne place acest restaurant ... adoră personalul de serviciu și mâncarea este unică și încântătoare!

Tripadvisor
4.4 ★ din 1303 comentarii
Yelp
4.0 ★ din 1665 comentarii
Opentable
4.6 ★ din 4151 comentarii
Happycow
3.0 ★ din 7 comentarii
Restaurantji
4.0 ★ din 590 comentarii
Gastroranking-us
3.7 ★ din 6559 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Washington, D.C.