Dome - Wanneroo
Dome
Descriere
Imagini
Recenzii
Domul destul de standard. Este deschis devreme, ceea ce este bun. Nu este licențiat, ca și alte două cupole. Aceasta ar fi o opțiune rezonabilă pentru o masă cu cheie redusă dacă Elixirul era plin sau închis și ați fost bucuroși să nu aveți o băutură alcoolică.
În această dimineață am cumpărat un latte XL de la Dome Wanneroo. A fost destul de așteptat, deoarece erau foarte ocupați. Cafeaua mea era netedă și delicioasă. A fost foarte fierbinte să țineți paharul și un manșon de ceașcă ar fi fost un plus de bun venit. Plăcile de mic dejun au privit divin și voi vizita cu siguranță un alt cupol undeva pentru a încerca unele dintre meniurile lor de mic dejun
Elixir a fost ciocănitoare, așa că am ajuns aici. Chiar dacă serviciul contor, am fost întâmpinați când am intrat și am recunoscut și mulțumit când am plecat. A comandat un Bennie, scones, chipsuri, cappacino și latte cu gheață. Am primit cea mai mare gheață latte din lume, dar a fost prea slabă. Asta e singura gripă. Totul a fost Yum!
Dacă nu știți ce veți ajunge la Dome până acum, și cu adevărat trebuie să citiți o recenzie ... aici este ... Cafea 6/10 Alimente 5/10 Serviciul 6/10.
Personalul este întotdeauna politicos și cazare. Am fost aici de multe ori și nu am avut niciodată o experiență rea. Mâncarea este întotdeauna proaspăt gătită perfect și conducând fierbinte ...... Asta e ceea ce obțineți atunci când proprietarul este în bucătărie, obtinerea mâinilor murdare. Foarte recomandat.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

