Osteria Posto - Waltham
Osteria Posto
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Osteria Posto
Recenzii
Mancarea a fost foarte buna. Un pic scump, dar serviciul a fost excelent. Din păcate, a avut loc o petrecere privată, așa că a trebuit să stăm jos în zona barului. Data viitoare aș vrea să stau în zona de luat masa obișnuită sau pe frumosul patio.
Am venit aici de ziua unui prieten. Băuturile, ambianța, mâncarea și serviciile au fost uimitoare peste tot. Trec zilnic pe lângă acest restaurant și în sfârșit am ajuns să mănânc acolo. Ce răsfăț ascuns. Cu siguranță revin!
Acest restaurant frumos este obligatoriu dacă vă aflați în New York! Experiența noastră, prieteni din Florida și Missouri împreună pentru o seară minunată. Personalul este remarcabil, mâncarea este excelentă și masa afară este obligatorie, dacă vremea permite! Mulțumesc Pampano!
Uimitor!! Mâncarea de sangrie și fructe de mare cu orezul de coriandre a fost atât de bună.
După ce ne-a dat doar opțiunile 7:15 sau 7:45, nu 7:30 așa cum am vrut. Când am ajuns pentru rezervarea de la 7:15 ne-au ținut să așteptăm o jumătate de oră. Deși erau scuze, nu ne-au oferit o cafea gratuită după cină sau orice alt tip de scuze tangibile. Acest tip de serviciu nu încurajează o vizită de întoarcere. Restul serviciului a fost bun, în afară de chelnerul care a încercat să-i sugereze Dom Perignon Champagne pentru 350 $ (nu ne-a spus prețul).
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
