Recenzii - Just Enjoy
Rezumatul recenziilor
A fost Patrascu Camelia la Just Enjoy în:
As vrea sa pun poza cu mancarea dar am realizat ca trebuia sa fac poza abia dupa ce am mancat. Deci eu piftie ca cea pe care am mancat-o azi, nu am mai mancat pana acum! Absolut delicioasa!!! Cosuletul cu oua si prajiturele primit cadou este grozav!! Numai cuvinte de lauda! Multumim, oameni frumosi ca ne ajutati sa ne intoarcem in copilarie, la gustul mancarii de acasa. Sarbatori pascale binecuvantate!! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 26.12.2023
As vrea sa pun poza cu mancarea dar am realizat ca trebuia sa fac poza abia dupa ce am mancat. Deci eu piftie ca cea pe care am mancat-o azi, nu am mai mancat pana acum! Absolut delicioasa!!! Cosuletul cu oua si prajiturele primit cadou este grozav!! Numai cuvinte de lauda! Multumim, oameni frumosi ca ne ajutati sa ne intoarcem in copilarie, la gustul mancarii de acasa. Sarbatori pascale binecuvantate!!