Whitehouse-Crawford - Walla Walla

#5 - Vegetarian - Walla Walla, #14 - Fructe de mare - Walla Walla, Asiatic
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Whitehouse-Crawford

Whitehouse-Crawford

Whitehouse-Crawford
4.2 / 5 (2943 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Antwon

Cerere de rezervare pentru Whitehouse-Crawford

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 2943 reviews
karley-25
18.02.2021

Nu genul meu de loc. Barul / taverna aveau clienți țipători și zgomotoși într-o zi în care nu era nimeni prin preajmă. Într-adevăr un meniu cu degustare, farfurie pentru adolescenți, porții pentru adolescenți, valoare proastă pentru bani. Chelneră mi-a spus că ardeii verzi din puiul meu de scoică erau blânzi - nu erau și trebuiau să scuipe cu gura căscată. Într-adevăr jenant când am fost tratat. În schimb, mi-au dat sparanghel. Singura ta legumă. Nu au observat că paharul meu cu apă era gol și a trebuit să-l solicit. Bănci fără spate pentru a sta în tavernă / bar, dar puteți solicita un scaun inconfortabil. Nu este un loc în care, ca mine, mănânci o mulțime de proteine ​​și legume sănătoase. Nu-mi place să părăsesc un restaurant unde mă simt umflat cu prea multă mâncare, dar nici nu vreau să-mi fie foame. Cafeaua era bună după masă.

rudy-350
15.03.2023

4 farfurii împărțite. Căpșunele gătite perfect, sosul nu foarte aromat, au urmărit cantitatea mică de mazăre din jurul farfuriei. Platoul de sfeclă era bun. Poca de ton avea șuvițe de salată presupusă de crenguță, cartofii prăjiți erau mici și nu pudra de wasabi. Dacă s-au solicitat mai multe jetoane, răspunsul a fost „nu este sigur, dar va fi verificat”. Reveniți cu 4 jetoane. Mi s-a părut destul de ciudat că toastul afumat afumat și avocado au fost serviți cu pește albastru pe o toast și avocado pe cealaltă.

carolyn-733
12.05.2018

Experiență uimitoare din partea personalului, ambianța și mâncarea a fost atentă, proaspătă, inventivă și vreau să mă întorc imediat pentru gnocchi-ul cu legume.

antwon-14
16.02.2022

Gustul mâncării era între ok și bun, nimic special. Am avut așteptări mai mari după ce am văzut recenzii. Am comandat o farfurie cu paste cu cârnați. Bănuiesc că pastele, sosul și cârnații sunt de casă, dar am fost dezamăgit când a venit farfuria cu 3 mici mușcături de cârnați. Am comandat un cocktail care a ajuns slab și mai ales cu gheață în formă de pahar cu suc. Când chelnerița a observat că am băut-o în câteva înghițituri, am cerut alta, dar fără gheață. Ceea ce am primit a fost un pahar de 8 uncii de lapte cu o linie de Kahlua în ea. Nici o modalitate de a impresiona. Voiam doar o băutură bună.

dianna-193
09.03.2021

Serviciul și mâncarea au fost fantastice (porții mai mici - dar gustoase). Stăteam afară și era perfect să luăm legătura cu prietenii.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: