Recenzii - Sushi Master
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.4 din 5 Impresionant | 943 comentarii
A fost Gabriela S la Sushi Master în:
A durat puțin să pregătească comanda, dar a fost delicioasă și ieftină. Este unul dintre cele mai bune sushi din oraș. Și este mai bun decât majoritatea. Deserturile sunt foarte bune, în special tropicana și cel pufos cu mango (am uitat numele). Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Top-rated
Ultimul update : 14.10.2023
5.0 ★ din 10 comentarii
Am comandat prin Tazz, iar somonul și rulourile de ton au fost foarte proaspete și delicioase. Ruloul meu preferat a fost cu tempura de creveți; combinația de arome a fost uimitoare, iar prețurile, în comparație cu calitatea, sunt destul de corecte. Recomand cu căldură!!
Facebook
4.4 ★ din 59 comentarii
Google
4.1 ★ din 193 comentarii
Tripadvisor
4.5 ★ din 10 comentarii
Int Restaurants
4.4 ★ din 671 comentarii
FAQ
Superbele Poze de la Sushi Master venite din Viseu de Jos au fost publicate de prietenii noștri de pe Meniu. Ele vă arată sala principală de mese de la Sushi Master, decorul interior, locația și, absolut, uimitoare Poze cu delicios preparate de la Sushi Master.