Pata Negra - Viseu de Jos
Pata Negra
Descriere
Imagini
Recenzii
Am avut un chelner foarte plăcut și profesionist. Vorbea bine limba engleză. Mâncarea a fost specială, iar băuturile la fel. Ne-am bucurat cu adevărat de experiență. Atmosfera este drăguță. *notă pentru proprietar - scaunele de afară ar putea fi mai curate.
Locația este foarte drăguță, cu o atmosferă cozy. Personalul este foarte politicos și am avut o cină plăcută. Totuși, îi dau doar 3 stele deoarece am găsit mâncarea medie și nu atât de gustoasă pe cât mă așteptam. În poze avem somon, paella cu fructe de mare și “salata casei”.
Am descoperit acest loc acum aproape 2 ani și de fiecare dată când îl vizitez am o experiență culinară excelentă. Îmi place atmosfera, atât de relaxantă, și personalul, care este întotdeauna amabil și atent la nevoile oaspeților. Îl recomand cu căldură. Trebuie să menționez și ginul sau mai bine zis diversitatea acestei băuturi, nu vei găsi niciun alt loc ca acesta.
FAQ
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

