Recenzii - Padthai
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.6 din 5 Excepţional | 1012 comentarii
A fost Andrada R la Padthai în:
Selecție interesantă de feluri de mâncare. Supele sunt foarte proaspete și bine echilibrate. Am vizitat restaurantul la recomandarea prietenului meu coreean. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Top-rated
Ultimul update : 14.10.2023
4.3 ★ din 10 comentarii
Am avut teriyaki de vită. Carnea era de proastă calitate, foarte maroasă. Prețul era exagerat în raport cu calitatea.
Nu este prima dată când vin aici, la fel ca întotdeauna, mâncarea, serviciul și atmosfera sunt grozave. Am gustat mâncarea de multe ori în Thailanda, în diferite ocazii, și fără îndoială, aromele sunt autentice în restaurantul nostru Pathai din București. Așa că nu ezitați să savurați arome originale și autentice în acest restaurant cozy.
Facebook
4.9 ★ din 1 comentarii
Google
4.6 ★ din 302 comentarii
Tripadvisor
4.5 ★ din 29 comentarii
Int Restaurants
4.6 ★ din 670 comentarii
FAQ
Media evaluării acestui local este 4.6, ceea ce înseamnă că Padthai este extrem de bine apreciat de către oaspeții săi.
Remarcabilele Fotografii de la Padthai din Viseu de Jos au fost prezentate de membrii comunității de pe Meniu. Acestea ilustrează zona de mese la Padthai, designul interior, locația și, fără îndoială, extraordinare Fotografii cu savuros mâncăruri de la Padthai.