Recenzii - Ginger Sushi Lounge
#8 - Fructe de mare - Viseu de Jos, #8 - Sushi - Viseu de Jos, Asiatic
Rezumatul recenziilor
Scor Total
5 din 5 Excepţional | 1181 comentarii
A fost Yossi H la Ginger Sushi Lounge în:
Un restaurant foarte bun, cu o atmosferă plăcută, prețuri decente și mâncarea este pur și simplu bună și proaspătă! merită să mergi, mai ales pentru iubitorii de sushi. Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Top-rated
Ultimul update : 14.10.2023
5.0 ★ din 10 comentarii
Mâncarea a fost delicioasă, iar serviciul a fost excelent. A fost puțin scump, dar în general foarte bun.
Atmosferă foarte plăcută. Mâncăruri delicioase și variate, toate susținute de un personal amabil.
Restaurantsdb
5.0 ★ din 1171 comentarii
FAQ
Restaurantul poate fi considerat unul dintre top-urile vizitatorilor săi. Acest lucru este evident din media evaluării de 5.
imaginile cu Ginger Sushi Lounge din Viseu de Jos au fost asamblate de către comunitatea Meniu. Ele expun zona de dining de la Ginger Sushi Lounge, decorațiunea interioară, locația și, absolut, incredibile Poze ale rafinate meniuri de la Ginger Sushi Lounge.
