Open Affairs - Udaipur

#9 - Mexican - Udaipur, Chinezesc, Italian

Open Affairs

Open Affairs
3.5 / 5 (136 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Damini

Recenzii

★ 3.5 / 5 from 136 reviews
aditya80
11.08.2017

Ok, suntem turiști și așteptările pot fi scăzute sau ridicate, în funcție de starea de spirit a zilei și căldura soarelui :)) Dar ne-am dus pentru o cină târzie pe acest acoperiș drăguț și a găsit personalul pentru a fi de ajutor și de ambianță, scenic - cu lacul pe o parte și vederi interesante la hotelul Haveli pe de altă parte. Mâncarea a fost delicioasă (versiunile indiene) și masaledar. Deci, dacă doriți indianul, aici vă puteți bucura de delicioase shezwan de cartofi, Manchuria, pui refrigerat, paneer tikka, kofta de oaie și pui pahadi. Orezul ar fi fost mai bine, dar naan de usturoi mai mult decât a făcut pentru ea în moliciunea și aroma. Opriți o jumătate de oră pentru serviciu, deoarece lucrurile sunt proaspete. Una peste alta, o experiență bună cu compania. Dar un sfat - Udaipur vara - nu se întâmplă. Diluează toate aromele locului, florei și faunei cu coeficientul său de căldură.

falguni-sant
11.08.2017

Problema cu acest hotel este că personalul este complet indiferent. Pur și simplu nu știu ce este serviciul, lasă deoparte calitatea! Trebuie să le reamintiți de cel puțin 5-6 ori înainte de a servi mâncarea. Mâncarea este ok, adică cum rupi o simplă ceașcă de cafea? A trebuit să mâncăm acolo de două ori când ne-am cazat la hotelul lor sau nu știu de ce ar vrea cineva să meargă acolo de mai multe ori.

choudhury-deepesh
11.08.2017

Cel mai prost serviciu ... am urât locul deoarece mi-a stricat ziua de naștere ... am rezervat locul pentru petrecerea mea de ziua de acum o săptămână ... dar în acea zi AC-urile nu lucrau acolo și nu erau fani acolo care ne-a făcut imposibil să rămânem acolo, deoarece era o zi însorită ..... și a trebuit să ne mutăm de acolo neintenționat ..... seara mea a dispărut complet ... și nu vreau să mai merg acolo. .. .....

psing
11.08.2017

Nu un loc cu această priveliște uimitoare, dar omule, ce masă! Mai ales mâncarea non-vegetariană. Mi-a plăcut. Absolut încântat. Preparatele de pui erau în afara acestei lumi. Trebuie să vezi când ești prin preajmă. :) :)

deep-khan
11.08.2017

Nu este un loc bun de vizitat. Serviciul este foarte prost. Nici ambianța nu este bună. Personalul nu este cooperant. Am comandat un biryani și au adus 2 biryani și, când ni s-a cerut să ia unul, personalul a negat grosolan și ne-a obligat să o luăm.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: